ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU

Wdrożenia systemu Aircharge w miejscach użyteczności publicznej, takich jak restauracje, kawiarnie, stacje benzynowe i sklepy daje nowe możliwości pozyskiwania nowych klientów i budowania nowych relacji z nimi.

PODRÓŻ I RELAKS:
NOWA JAKOŚĆ RELACJI Z KLIENTEM

Przez rozwój systemu Aircharge w hotelach, wypożyczalniach aut, na lotniskach i dworcach kolejowych, w poczekalniach, każda podróż będzie łatwiejsza z możliwością szybkiego doładowania telefonu.

BUDOWANIE LOJALNOŚCI KLIENTA

Dzięki aplikacji Aircharge Qi locator możesz premiować swoich klientów za ich wizytę w Twojej firmie, budując na przyszłość dodatkowe zachęty do kolejnych odwiedzin.

Twoje promocje bezpośrednio w aplikacji. Twoi klienci będą mogli z nich skorzystać przy kolejnej wizycie.

BUDOWANIE LOJALNOŚCI KLIENTA

Aircharge oferuje szeroki zakres możliwości personalizacji urządzeń i akcesoriów, aby dostosować je do potrzeb Twojego biznesu. Stwórz swój własny, firmowy bezprzewodowy gadżet – upominek, który będzie mógł być używany w Twojej lokalizacji.

KOMFORT KLIENTA TO TWÓJ DODATKOWY ZYSK

Instalacja systemu Aircharge w Twoim barze, restauracji, kawiarni, stacji benzynowej pozwoli Twojemu klientowi na umieszczenie swojego smartfona , słuchawek bezprzewodowych, tabletu przed sobą w czasie, gdy on delektuje się kanapką, ciastkiem, filiżanką kawy, czy herbaty. Klient nie traci już czasu na szukanie gniazda zasilania, walki z kablami, wtyczkami i przejściówkami.